Reklamy
Reklamy

Czasami kiedy dziecko, nastolatek albo dorosły wchodzi na stronę internetową, może rozmawiać przez internet z kimś innym na tej samej witrynie. Jeśli tak robię, ludzie z którymi czatuję należą do kategorii znajomych z sieci.

Znajomi z sieci to ludzie których poznałem przez internet, a nie osobiście. Możemy wirtualnie znajdować się na tej samej stronie ale nasze ciała fizycznie są gdzie indziej. Możemy grać. Możemy żartować. Czasami możemy się dzielić swoimi pomysłami, myślami i uczuciami. Komunikowanie się przez internet nazywa się czatowaniem, rozmową przez komunikator internetowy albo rozmową głosową. Czatowanie to popularna aktywność wśród internetowych znajomych. Wysyłanie e-maili to inny sposób komunikowania się ze znajomymi z sieci.

Kim jest znajomy z sieci oraz bezpieczeństwo na Facebooku arkusz – terapia dla ucznia ze spektrum autyzmu

Reklamy
Reklamy
Reklamy

#arkusz #ASD #Asperger #AspieZaklinaczka #autyzm #dostosowanie #edukacja #emocje #grupa #IPET #komunikacja #lekcja #logopedia #metody #MikiLittleAspie #motoryka #mowa #pedagog #percepcja #premium #program #przedszkolak #przedszkole #psycholog #rewalidacja #scenariusz #scenariusze #sensoryka #SI #sposoby #społeczne #SylwiaBagińska #szkoła #terapia #uczeń #umiejętnościspołeczne #uwaga #uważność #zabawa #zaburzenia #zajęcia #ZespółAspergera #zmysły #ćwiczenia Autyzm

Reklamy

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: