Reklamy
Reklamy
Reklamy
Reklamy

W styczniu 2018 ruszył autyzm.life i Neuroróżnorodni – to strona i zarazem druga odsłona autyzmwszkole.com, w której zrobiło się zbyt gęsto od informacji.

Będzie czytelniej jeśli tematy dotyczące instrukcji, technik, schematów, harmonogramów, scenariuszy społecznych, zadaniowych w szkole, w domu, w życiu – przeniosę właśnie w to miejsce. Zakładkę DZIENNIKI umieszczę w zakładce LIFE. Resztę uporządkuję w zależności od potrzeb.
Na stronie autyzm.life i Neuroróżnorodni będzie można znaleźć oprócz schematów i scenariuszy zabaw, schematów zajęć motorycznych (rehabilitacja dłoni i rąk) –  historyjki społeczne. Codziennie nowy temat, codzienna aktualizacja. Tematy i techniki czerpane z aktualnych źródeł naukowych. Inne opisy i sposoby z moich osobistych doświadczeń.

Zapraszam i pozdrawiam ciepło autyzm.life i Neuroróżnorodni 🙂

#arkusz #ASD #Asperger #AspieZaklinaczka #autyzm #dostosowanie #edukacja #emocje #grupa #IPET #komunikacja #lekcja #logopedia #metody #MikiLittleAspie #motoryka #mowa #pedagog #percepcja #premium #program #przedszkolak #przedszkole #psycholog #rewalidacja #scenariusz #scenariusze #sensoryka #SI #sposoby #społeczne #SylwiaBagińska #szkoła #terapia #uczeń #umiejętnościspołeczne #uwaga #uważność #zabawa #zaburzenia #zajęcia #ZespółAspergera #zmysły #ćwiczenia Autyzm

Reklamy

Reklamy
Reklamy
Reklamy
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: