Reklamy
Reklamy

Świat wirtualny … świat brutalny;

Moje doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości to całe spectrum ludzkich zachowań. Ludzie uwalniają swoje żądze i nie hamują się przed wyrażaniem swoich opinii.
Mamy różne doświadczenia zarówno przyjemne jak i te przykre. Możemy być zhejtowani za wszystko 😦

Za miłość, za wierność, za dobroć. Wszystko jest tak przewartościowane, że czasem porusza nas do łez. Czasem tracimy wiarę i jesteśmy obojętni na choroby, potrzeby, niepowodzenia innych z naszego otoczenia.

Bardzo trudno jest ocenić wiarygodność i intencje drugiego człowieka.
Czasem się izolujemy, czasem to społeczność sama nas odrzuca za kontrowersyjne poglądy albo tylko za to że jesteśmy inni.

Na szczęście mnie spotyka zaszczyt poznawania bardzo pozytywnych ludzi. Ponadprzeciętnych i mających ciekawość życia i odwagę aby szczerze mówić o tym kim są, w co wierzą. Wirtualne znajomości przechodzą często w spontaniczne spotkania na żywo i są pełne euforii, przeradzają się w przyjaźnie… a w moim przypadku nawet doszło do zawarcia związku małżeńskiego a propos w który praktycznie nikt nie wierzył.

To daje dużą motywację do robienia wszystkiego po swojemu i często pod prąd.

Świat wirtualny jest pełny zagrożeń, niebezpieczeństw i nieprawdziwych tworów.
Jednak można poznać jeszcze dobrych ludzi… mimo wszystko 💓

AspieZaklinaczka

#arkusz #ASD #Asperger #AspieZaklinaczka #autyzm #dostosowanie #edukacja #emocje #grupa #IPET #komunikacja #lekcja #logopedia #metody #MikiLittleAspie #motoryka #mowa #pedagog #percepcja #premium #program #przedszkolak #przedszkole #psycholog #rewalidacja #scenariusz #scenariusze #sensoryka #SI #sposoby #społeczne #SylwiaBagińska #szkoła #terapia #uczeń #umiejętnościspołeczne #uwaga #uważność #zabawa #zaburzenia #zajęcia #ZespółAspergera #zmysły #ćwiczenia Autyzm

Reklamy
Reklamy
Reklamy

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: