Reklamy

autyzmwszkole.com

Wiedza zawarta w dwóch subskrypcjach: Dostęp Premium 10 zł i Subskrypcja miesięczna 6 zł oraz

eBooki i pakiety lekcyjne
Reklamy

Środa, 27.12.2017

No i po, minęło i koniec. Jesteśmy na bagnach. Jezioro ubiera się w miodowe kolory a dni przypominają raczej wiosnę niż zimę. Janek już od rana w pracy a ja w domku z Piotrkiem i Staśkiem. Święta minęły szybko wraz z kilkoma kłótniami i jedną poważną awanturą przeciąganą na dwa dni. Nie cierpię tego okresu. Została choinka, obrus z reniferami, lampiony i niesmak po przygryzaniu języka przy stole.

Teraz naprawdę jest spokój i będzie mam nadzieję do nowego roku. Piotrek wybiera się z kumplami na Sylwestra, więc dopadną mnie dodatkowe stresy, ale później. Dwie jedynki na półrocze – jeszcze niepoprawione. Sytuacja podbramkowa ale nie do końca przesądzona, jednak to dziwne uczucie.

Nie mam planów na kolejne dwa dni. Może uda mi się sfotografować parę kruków, która mieszka gdzieś po drugiej stronie stawu… i przeczytam zaległe książki. Jest dobrze, można odpocząć. To będzie dobry dzień.


Jedna odpowiedź na “No i po”

  1. Awatar Dorota
    Dorota

    Też jakoś nie lubię tego okresu przedświątecznego a później – powrotu do szarej rzeczywistości.

    Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz

Wpisy na stronie

  • Lekcja o grzybach dla przedszkolaków ze spektrum autyzmu

    Lekcja o grzybach dla przedszkolaków ze spektrum autyzmu

    Grzyby jadalne dla początkujących: Łukasz Jakub Łuczaj – polski botanik, profesor nauk biologicznych, wykładowca akademicki, profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego, popularyzator nauki, wideobloger i działacz na rzecz…

  • Liść olchy – arkusz pracy dla ucznia ze spektrum autyzmu

    Liść olchy – arkusz pracy dla ucznia ze spektrum autyzmu

    Arkusz pracy dla ucznia ASD: (autyzm) / Zespół Aspergera Klasy: 1-3 Cele:

  • Mindfulness na obniżenie poziomu stresu

    Mindfulness na obniżenie poziomu stresu

    W mind­ful­ness nie cho­dzi o po­praw­ność. Nie ma cze­goś ta­kiego jak prak­ty­ko­wa­nie do­bre czy złe, nie ma zwy­cięz­ców ani prze­gra­nych. Nikt nie oce­nia two­ich po­stę­pów.…

  • Chcemy żeby wszystko było już dobrze…

    Chcemy żeby wszystko było już dobrze…

    Kobiety, dziewczynki w spektrum traktują swoje życie jak misję.Naprawiania świata. Łagodzenia obyczajów.Są takimi dyplomatami, które chcą aby ludzie byli dla siebie lepsi. Obserwują z boku,…