Niebieska Fala

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Od 16.05.2016 działa Niebieska Fala

Zawsze wypatrywałam nowych niezależnych inicjatyw wypływających od osób neuronietypowych a kiedy nadeszła – przegapiłam/zignorowałam/o mały włos bym nawet odrzuciła… Naprawiam swój błąd. To co najważniejsze często przychodzi niezauważone. Moi Drodzy nie przegapcie Niebieskiej Fali:

„Już od 16.05.16 działa Niebieska Fala – serwis informacyjno –  publicystyczny dla wszystkich neuronietypowych (osób z ASD) oraz ich neurotypowego mikroświata; rodzin i wszystkich zainteresowanych tematyką, w szczególności osób powiatu poznańskiego.

Działamy w ramach poznańskiej Fundacji Aktywnych FURIA.

W największym skrócie, nasza misja to nie tylko stworzenie otwartego i tolerancyjnego środowiska dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodzin, lecz także „odczarowania” ASD – dla ich najbliższego otoczenia: nauczycieli, pracodawców oraz znajomych i sąsiadów.

Nie tylko osoby z ASD odczuwają lęk przed światem – niewiedza i stereotypy powodują, że sami stają się przyczyną obaw.

Przygotowujemy już dla Was artykuły i informacje oraz dwie wyjątkowe zakładki: English Corner i Kącik Czytelniczy, które dają możliwość publikacji tekstów anglojęzycznych, specjalnie dla naszych przyjaciół zza granicy oraz zabrania głosu innym osobom,  na przykład w celu polemiki, wygłoszenia własnego zdania, refleksji na dany…”

Niebieska Fala nadchodzi… Na takie właśnie fale czekamy 🙂

Polecam i zapraszam:

Home

https://www.facebook.com/niebieskaafalaa/?fref=ts

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s