Dzienniki: Gry komputerowe – moja opowieść

unnamed

Kolejne opowiadanie Piotrka w zeszycie od polskiego:

Polecenie: Napisz krótkie opowiadanie (strona), w którym użyjesz m. in. wszystkich rodzajów liczebników i imiesłowów. Piotrek:

Moja opowieść

Jestem chyba pierwszym człowiekiem, który posiada ponad, łącznie 200 gier kupionych na komputer i moje 2 xbox-y. 2/3 jest na komputer, ale i tak na xbox są często o wiele lepsze ponieważ mój prywatny komputer ma tylko 2 GB Rom-u.

Moja opowieść zaczęła się już, kiedy miałem ok. 5 lat, 2006 rok, w którym grałem w dużo uboższe gry, jakie są teraz dostępne. Dzisiaj pamiętam tylko 2 gry, które mogły być przełomem tych lat, w których zostały wyprodukowane, pierwszą z nich jest „ReVolt”, w którym sprawuje się władzę nad dużą grupą zabawkowych aut, które mają slot na różnorakie bonusy, które odpalając, wydają dużo ciekawych dźwięków, np. dźwięk odpalający dopalacz, tę grę wyprodukowano w latach 90 poprzedniego wieku. Druga gra nie jest zbytnio ciekawa, więc o niej nie będę pisał.

Później, kiedy zaczynałem być nastolatkiem (10 lat), zacząłem grać w horrory, mój ulubiony horror z tych czasów był zaprojektowany bardziej na mój xbox 360 „F. E. A.R. Z.”, grałem w niego na padzie, więc i tak było to ciekawsze, niż było na moim komputerze (Grałem w demo), ponieważ była to strzelanka, w której były elementy, w których trzeba było logicznie myśleć, głównie był tryb jednoosobowy, można tam było wchodzić w miejsca, w których było strasznie tylko po to, żeby zbierać raporty i inne przedmioty, albo ich unikać zrobiwszy tylko część, która była obowiązkowa w tej grze.

Moja opowieść ciągnęła, ciągnie się i będzie się ciągnąć przez całe moje życie, ponieważ w dzisiejszych czasach dosłownie cała młodzież, dzieci i garstka dorosłych gra w różnorakie gry i te wszystkie gry mogą nas ukształtować i nauczyć bardzo korzystnych dla nas rzeczy, ponieważ niektóre gry kształcą naszą psychikę, inne są programami edukacyjnymi, a jeszcze inne są stworzone po prostu do naszej rozrywki.” –  Piotrek (ASD) II klasa gimnazjum/2015

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s