Reklamy
Dręczenie
Reklamy

Mój Zespół

Znam osoby dorosłe, które się martwią jeśli ktoś jest dręczony. Te osoby są w moim Zespole. Mój Zespół będzie ze mną współpracował, by zapewnić mi bezpieczeństwo i komfort w szkole i poza nią. Jestem ważnym członkiem Zespołu. Pracujemy razem. Mój Zespół pomoże mi z każdym problemem.

Poniżej znajduje się moje zdjęcie wraz z Zespołem. Członkowie mojego zespołu wpiszą w odpowiednich miejscach swoje imiona. Mogą się też podpisać. Na przykład.: Ja, wychowawczyni: Pani Kasia; Piotrek i asystent Tomek.

Zespół robi wiele, żeby moja szkoła była komfortowym i bezpiecznym miejscem dla wszystkich uczniów. Zespół zajmuje się badaniem i poznawaniem nowych sposobów reagowania na dręczenie. Nawet dorośli muszą się uczyć nowych umiejętności.

Dlaczego należy zgłaszać próby dręczenia?

Zgłaszanie jest sposobem dzięki któremu ludzie dowiadują się o ważnych zdarzeniach zachodzących w różnych miejscach. Często osoba dorosła nie jest obecna w trakcie próby dręczenia. Czasami jest obecna ale nie widzi próby dręczenia. Ja i mój Zespół sporządzimy plan mówiący o sposobie zgłaszania próby dręczenia. Plan będzie określał, co należy zgłosić, jak należy to zrobić i kto odbierze moje zgłoszenie.

Co należy zgłaszać?

Podobnie jak zawodowi reporterzy, uczniowie muszą się nauczyć w jaki sposób zgłaszać dorosłym informacje o dręczeniu.

Dobre zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

Reklamy
Reklamy
Reklamy

#arkusz #ASD #Asperger #AspieZaklinaczka #autyzm #dostosowanie #edukacja #emocje #grupa #IPET #komunikacja #lekcja #logopedia #metody #MikiLittleAspie #motoryka #mowa #pedagog #percepcja #premium #program #przedszkolak #przedszkole #psycholog #rewalidacja #scenariusz #scenariusze #sensoryka #SI #sposoby #społeczne #SylwiaBagińska #szkoła #terapia #uczeń #umiejętnościspołeczne #uwaga #uważność #zabawa #zaburzenia #zajęcia #ZespółAspergera #zmysły #ćwiczenia Autyzm

Reklamy


Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: